Україна запускає масштабну кампанію наповнення Вікіпедії для протидії дезінформації

Ілюстративне фото Укрінформ

До кампанії приєднаються дипломатичні установи України за кордоном

Міністерство закордонних справ розпочинає співпрацю з ГО "Вікімедіа Україна" для протидії дезінформації, а також для поширення інформації про Україну різними мовами у Вікіпедії. Про це повідомляє пресслужба МЗС. 

Як зазначається, першим етапом співпраці стане запуск онлайн марафону "Місяць української дипломатії". Зокрема, протягом місяця автори україномовної Вікіпедії будуть виправляти неточності на теми російської агресії, інтеграції України до Євросоюзу і НАТО, відносин з іншими країнами, діяльності України в міжнародних організаціях та публічної дипломатії.

Також до кампанії приєднаються дипломатичні установи України за кордоном, які опублікують на своїх ресурсах довідки і документи про дипломатичні відносини з конкретними країнами, інформацію про політиків та громадських діячів, важливі дати, події та локації. 

Крім цього, українські дипломати долучаться до організації наповнення Вікіпедії мовами їхньої країни перебування, щоб підвищити впізнаваність України серед світової спільноти.

"Це буде продовженням кампанії МЗС “CorrectUA”. Раніше ця ініціатива Міністерства була присвячена коригуванню написання українських назв міст – KyivNotKiev, Odesa, Lviv тощо", - зазначили в пресцентрі МЗС. 

За попередньою інформацією, марафон розпочнеться у травні цього року.

Нагадаємо, нещодавно у Міністерстві культури, молоді та спорту заявили про плани продовжити роботу над законопроєктом про протидію дезінформації. 

Loading...