Україна 9 серпня закриває КПВВ на кордоні з Кримом

КПВВ на адмінмежі з Кримом Фото з відкритих джерел

В уряді запевнили, що пропускні пункти закрили через коронавірус

Кабінет міністрів України 8 серпня ухвалив рішення про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду та виїзду (КПВВ) на адміністративному кордоні з анексованим Кримом. Про це у Telegram повідомив міністр Кабміну Олег Немчінов. 

Як зазначається, рішення було ухвалене за дорученням президента Володимира Зеленського задля запобігання поширенню в Україні коронавірусу COVID-19.

У зв'язку з цим з 8:00 9 серпня до 8:00 30 серпня буде припинено роботу КПВВ на кордоні з Кримом. Однак, пропускатимуть громадян України та членів їх сімей за таких умов:

  • місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано в Автономній Республіці Крим або місті Севастополі, а також їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна — на в’їзд;
  • місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстровано за межами Автономної Республіки Крим або міста Севастополя, а також їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна — на виїзд;
  • які дали згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу "Дій вдома" Єдиного державного веб-порталу електронних послуг з моменту перетину контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і міста Севастополя та виїзду з неї;
  • з метою забезпечення захисту національних інтересів або у зв’язку з виконанням міжнародних зобов’язань, представників дипломатичних установ та гуманітарних місій, що виїжджають з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, а також їх транспортних засобів, вантажів та іншого майна.

Крім цього, виїжджати з анексованої території Криму і міста Севастополя інші категорії іноземців та особи без громадянства можуть за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Новини за темою: Україна готова постачати воду своїм громадянам в Криму в разі необхідності, – Шмигаль

Нагадаємо, раніше правозахисники у Криму зазначали, що жителям півострова, які виїжджають на материкову Україну, російські прикордонники вручають під розписку "повідомлення" про те, що у повторному виїзді їм буде відмовлено.

Loading...