"Україна відкрита для вас": Зеленський звернувся до жителів ОРДЛО

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента України

Володимир Зеленський запевнив, що Україна зробить все для того, щоб конфлікт на Донбасі закінчився

Президент України Володимир Зеленський звернувся до жителів тимчасово непідконтрольних уряду територій та заявив, що Україна відкрита для них. Про це глава держави повідомив у відеозверненні

Так, Зеленський нагадав, Україна відновила роботу всіх КПВВ на лінії розмежування з ОРДЛО, відкрила нові пункти пропуску та сервісний центр, де мешканці непідконтрольних територій можуть отримати пенсії та соцвиплати.

"Ви бачите самі все. Україна для вас відкрита. Ви знаєте, хто блокує КПВВ з того боку, хто розділяє нас, у всіх сенсах цього слова. Я думаю, ви зробите свої висновки щодо цього, у всіх сенсах цього слова", - зазначив президент.

Водночас Володимир Зеленський пообіцяв, що Україна зробить все для того, щоб конфлікт на Донбасі закінчився.

Новини за темою: На Донбасі НЗФ розблокували лише два із семи КПВВ, – Держприкордонслужба

"Сьогодні Україна робить все, щоб це нарешті закінчилося. І коли я кажу це, то "це" не тільки про КПВВ, але й про те, що робиться сьомий рік. А інакше як "воно" це назвати не можна. Але я точно знаю, що війна закінчиться і КПВВ нам будуть не потрібні", - додав глава держави.

Нагадаємо, 10 листопада українська сторона відновила рух через сім контрольних пунктів в’їзду-виїзду на лінії розмежування, однак зі сторони ОРДЛО заблокували рух на КПВВ "Щастя" та "Золоте". 

Loading...