Україна відкриє сервісні центри на всіх КПВВ в 2021 році, – Мінреінтеграції

Сервісний центр у Щасті Луганської області Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

До кінця поточного року планується відкрити один сервісний центр на Донеччині та модернізувати один у Криму

Україна планує в 2021 році відкрити сервісні центри на всіх контрольних пунктах в'їзду-виїзду на Донбасі та адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом. Про це повідомив міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков, передає пресслужба відомства.

Зазначається, що в середині грудня планується відкрити багатофункціональний сервісний центр на КПВВ "Новотроїцьке" в Донецькій області, а до кінця року – модернізувати сервісну зону на КПВВ "Чонгар" на адміністративній межі з Кримом.

Крім того, в уряді хочуть розвивати інфраструктуру на підконтрольних територіях та покращувати умови для ведення бізнесу. "Наша мета - повернення Донеччини, Луганщини та Криму, розвиток цих регіонів. Будівництво інфраструктурних об‘єктів, залізниці (до речі, сьогодні вже на порядку денному проєкт залізниці на Луганщині), налагодження умов для ведення бізнесу – від мікропідприємництва до великих заводів", – сказав Резніков.

Новини за темою: ФРН та Франція закликали Росію відкрити КПВВ на Донбасі

Раніше повідомлялося, що Україна з 10 листопада відновила роботу усіх КПВВ на лінії розмежування на Донбасі, проте пропуск громадян здійснювався лише в двох через перешкоди з боку незаконних збройних формувань. Тоді з обох сторін працювали лише пункти "Станиця Луганська" та "Новотроїцьке".

Loading...