Україна в ТКГ домовилась про дату відкриття двох нових КПВВ

Облаштування нового КПВВ на Луганщині Пресцентр штабу ООС

Двох контрольних пунктів в'їзду/виїзду (КПВВ) будуть відкриті 10 листопада

Під час чергового засідання Тристоронньої контактної групи (ТКГ) у форматі відеоконференції за участю делегацій України, Російської Федерації за модераторства ОБСЄ було досягнута домовленість про відкриття двох нових КПВВ на Донбасі. Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Зокрема, учасники домовилися про дату відкриття двох контрольних пунктів в'їзду/виїзду (КПВВ) – "Золоте" та "Щастя" – 10 листопада.

За словами першого заступника глави української делегації Олексія Резнікова, Україна готова відкрити обидва КПВВ у визначену дату. 6 листопада він відвідає ці контрольні пункти в'їзду/виїзду для завершення організаційних питань. 

Водночас представники України проінформували, що інфраструктура обох КПВВ готова для проїзду вантажного транспорту. Також українська сторона завершує асфальтування дороги в районі КПВВ "Золоте", який за рік тричі перебував під обстрілом.

Новини за темою: Кравчук призначив нового радника з інформаційної політики України в ТКГ: Що про нього відомо

Нагадаємо, раніше на Донбасі продовжили тимчасове припинення пропуску людей через КПВВ "Станиця Луганська" до 15 листопада. Як зазначається, причиною такого рішення стало різке погіршення епідеміологічної ситуації в регіоні та неспроможність так званої "влади" стримати цей процес.

Loading...