Україна в ООН: Жертвами конфлікту на Донбасі стали майже 150 дітей

Більшість смертей пов'язана із мінами та іншими залишками вибухонебезпечних речовин

Представник України в ООН Сергій Кислиця Постійне представництво України при ООН

На Донбасі від початку збройного конфлікту у 2014 році загинули майже півтори сотні дітей. Про це йдеться в заяві постійного представника України при ООН Сергія Кислиці.

"Незважаючи на те, що ми не знайшли цю інформацію у звіті ГС, Місія ООН з моніторингу прав людини в Україні, OCHA (Офіс ООН з координації гуманітарних питань, - ред.) та ЮНІСЕФ повідомляють, що 147 дітей загинули під час тривалої російської збройної агресії проти України, розпочатої в лютому 2014 року, і тисячі дітей потребують допомоги з проблемами фізичного та психічного здоров'я", - заявив Кислиця.

Окрім цього, він наголосив, що Україна є одним із найбільш постраждалих місць у світі за жертвами через міни та інші вибухонебезпечні залишки війни.

"Це одна з головних причин конфліктних дитячих жертв, яка залишає багато дітей з обмеженими можливостями протягом життя", - зазначив представник України в ООН.

Новини за темою: Понад 100 дітей заблоковані через негоду і не зможуть скласти ЗНО, – Шмигаль

Нагадаємо, раніше Україна в ООН закликала Росію понести відповідальність за майже 5 тис. сиріт і дітей без батьківської опіки, які мешкали у Криму на час його окупації у 2014 році і доля яких наразі невідома. Loading...