Україна та Ізраїль закликали хасидів-паломників не їхати цьогоріч до Умані

Фото з відкритих джерел

В урядах двох держав сподіваються, що наступного року вдасться відсвяткувати Рош га-Шана без будь-яких обмежень

Українська та ізраїльська сторони закликали хасидів відмовитися цьогоріч від паломництва до Умані на період святкування Рош га-Шана. Спільну заяву двох урядів опублікував "Урядовий портал". 

"Керуючись рекомендаціями та застереженнями Міністерств охорони здоров’я України та Ізраїлю, наполегливо закликаємо усіх паломників, які планують взяти участь у цьогорічних святкових заходах з нагоди Рош га-Шана в Україні, утриматися від відвідання міста Умань через загрозливу епідемічну ситуацію", - йдеться у заяві.

Новини за темою: Зеленський хоче запровадити в Україні нові державні релігійні свята

Водночас урядовці наголосили для тих, хто таки вирішив відвідати Умань, що карантинні обмеження в Україні поширюються на всі публічні заходи і мають суворо дотримуватися.

Як зазначається, уряди двох держав сподіваються на розуміння та вірять, що наступного року "нам вдасться разом відсвяткувати Рош га-Шана та інші свята без будь-яких обмежень".

Новини за темою: На Київщині обмежують проведення релігійних заходів через погіршення ситуації із COVID-19

Нагадаємо, напередодні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що Кабінет міністрів України підтримав пропозицію МВС щодо обмеження на відвідування іноземцями Умані під час цьогорічного святкування Рош га-Шана.

Loading...