Україна спростила порядок оформлення посвідок на тимчасове проживання для білорусів

Фото з відкритих джерел

Водночас спрощену процедуру не будуть застосовувати до "громадян держави, яка визнана ВРУ державою-агресором"

Кабінет міністрів прийняв постанову № 933 "Про внесення змін до Порядку оформлення, видачі, обміну, скасування, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсною та знищення посвідки на тимчасове проживання", яка спрощує порядок оформлення посвідок на тимчасове проживання певним категоріям іноземців. Про це повідомляє "Урядовий портал".

Згідно з повідомленням, тепер іноземні громадяни країн із безвізовим порядком в'їзду в Україну мають право подати документи на оформлення посвідки на тимчасове проживання у зв'язку із зміною мети в'їзду без виїзду за межі України.

Новини за темою: Канікули в школах з 15 жовтня, а для студентів - дистанційне навчання: Уряд підтримав рекомендації МОН

Як зазначається, це нововведення є особливо актуальним для громадян Республіки Білорусь, фахівців в галузі ІТ-технологій, які щойно працевлаштувалися в Україні, та членів їхніх сімей.

Як і раніше, документи для оформлення посвідки на тимчасове проживання без виїзду за межі України подаються не пізніше ніж за 15 робочих днів до закінчення дозволеного строку перебування.

Водночас спрощений порядок оформлення посвідки на тимчасове проживання не буде стосуватися "громадян держави, що визнана Верховною Радою України державою-агресором".

Новини за темою: Тихановська заявила про новий етап насильства над білоруським народом

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський підписав указ про залучення підприємців та висококваліфікованих ІТ-спеціалістів, які є громадянами Білорусі. 

Loading...