Україна розраховує отримати понад вісім мільйонів доз вакцини проти COVID-19, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

Постачати вакцину в Україну будуть поетапно

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна розраховує отримати понад 8 млн доз майбутньої вакцини проти коронавірусної хвороби COVID-19. Про це  він розповів у своєму відеозверненні, повідомляє Офіс президента.

"Міністерство охорони здоров’я провело розмову з представниками COVAX. Це ініціатива щодо глобального доступу країн до вакцини проти коронавірусу. Було визначено поетапний план постачання майбутньої вакцини в Україну. Перший етап – 1 мільйон 200 тисяч доз. А загалом Україна розраховує отримати понад 8 мільйонів доз майбутньої вакцини", – пояснив президент.

Новини за темою: ЮНІСЕФ готує масштабну спецоперацію для доставки вакцин проти COVID-19

Окрім цього, він уточнив, що пріоритет у щепленні отримають медичні працівники, військові, вчителі, особи з групи ризику, зокрема люди, старші 60 років.

"Також ми збільшуємо кількість щоденних тестувань, зокрема безкоштовних тестів через мобільні бригади. Працюємо, щоб у кожній області забезпечити достатню кількість ліжок та кисню, а також посилюємо контроль за дотриманням карантинних заходів", – додав Зеленський.

Новини за темою: Євросоюз прискорив обмін інформацією з РФ щодо вакцини від COVID-19, - ВООЗ

Нагадаємо, станом на ранок 24 листопада в Україні лабораторно підтверджено 647 976 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, за минулу добу захворіли 12 287 осіб. 

 

Loading...