Україна профінансує фільм Сенцова на 25 мільйонів гривень

Олег Сенцов. Фото: Variety

Зйомки фільму почнуться восени

Фільм українського режисера Олега Сенцова "Носоріг" отримає державну підтримку у розмірі 25 мільйонів гривень. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко у Facebook.

"Долучився до засідання Ради державної підтримки кінематографії, де висловив власну точку зору щодо підтримки виділення коштів на виробництво фільму Олега.

Сьогодні Рада одноголосно проголосувала "за" щодо укладання контракту на фінансування фільму. Виділені кошти складуть 50% від загального кошторису стрічки. Тепер Олег зможе знову повернутися на екрани.

Нарешті історична справедливість відновлена. Це обов’язок держави перед ним. На нього чекає не тільки український глядач, а й увесь світ", - зазначив міністр.

Також Ткаченко додав, що початок зйомок заплановано на осінь.

Довідка:

"Носоріг" – повнометражний ігровий фільм режисера Олега Сенцова. У 2013 році стрічка виграла на пітчінгу в Держкіно, державне фінансування склало 3,9 млн гривень із загального бюджету 8,1 млн гривень. Через незаконне ув'язнення Сенцова в Росії у 2014 році виробництво фільму не було припинено.

Новини за темою: На "Берлінале" вперше покажуть фільм Сенцова "Номери"

Нагадаємо, раніше колишній бранець Кремля український режисер Олег Сенцов розкритикував Європейський кіноприз у Берліні за те, що йому не дали виступити під час церемонії нагородження та через вечірку в ресторані "Москва".Loading...