live

Україна поки не евакуйовуватиме своїх громадян із лайнера біля узбережжя Японії

На борту перебувають 23 громадянина України

Лайнер "Diamond Princess" CNBC

Україна поки що не планує евакуйовувати своїх громадян із круїзного лайнера Diamond Princess, що перебуває на карантині біля берегів Японії. Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко, повідомляє Інтерфакс-Україна

Згідно з повідомленням, поки в Міністерстві охорони здоров'я не планують проводити евакуацію 23 українців, однак такий варіант можливий у майбутньому. 

Натомість наразі першочерговим завданням є евакуація осіб, які перебувають безпосередньо в епіцентрі спалаху коронавіруса - в китайському місті Ухань.

"Нині ми зациклені на евакуації з карантинної зони (в місті Ухань, - ред.). Можливо, надалі працюватимемо над евакуацією інших громадян", - зазначив заступник міністра. 

За останніми даними, від китайського вірусу померло понад 1 700 осіб

Нагадаємо, фахівці Тяньцзінського університету у Китаї розробили пристрій, який здатен швидко діагностувати захворювання на коронавірус COVID-19.

Минулого тижня, у Китаї вчені приступили до випробування вакцини проти вірусу COVID-19 на тваринах. Крім цього, деякі види лікування вирішили випробовувати на людях.

Loading...