Україна почне видавати електронні візи громадянам ще трьох країн

Україна з 14 серпня видаватиме візи громадянам Індії, ПАР та Філіппін Фото з відкритих джерел

Для отримання візи іноземні громадяни повинні заповнити анкету на вебплатформі МЗС

Україна з 14 серпня розпочне централізоване оформлення українських електронних віз (е-Віза) громадянам Індії, Південної Африки та Філіппін. Про це повідомляє пресслужба МЗС. 

Зазначається, що електронна віза видається громадянам інших держав для поїздок в Україну з діловою, приватною, туристичною метою, а також для лікування, провадження діяльності у сфері культури, науки, освіти, спорту. Крім цього, такий документ можуть оформити представники іноземних ЗМІ.

Для того, щоб оформити е-Візу, іноземні громадяни повинні заповнити анкету на вебплатформі українського МЗС. Після чого готову візу буде надіслано на електронну пошту. Однак, для в’їзду в Україну потрібно роздрукувати документ та пред’явити його разом із паспортом під час перетину кордону. 

Новини за темою: Зеленський запровадив тимчасовий безвіз для громадян Китаю

Зауважимо, для громадян Індії, Південної Африки та Філіппін також залишається чинним стандартний порядок оформлення віз у закордонних дипломатичних установах України.

Нагадаємо, нещодавно президент Володимир Зеленський схвалив запровадження безвізового режиму для громадян шести країн, однак термін перебування в країні не має перевищувати 90 днів протягом 180 днів.

Loading...