Україна розпочала військові навчання "Об'єднані зусилля - 2020" у Чорному морі

Кораблі ВМС ЗСУ приступили до практичних завдань навчань "Об'єднані зусилля-2020" Міноборони України

Навчання було організоване у відповідь на російський "Кавказ-2020"

Україна розпочала стратегічні командно-штабні навчання "Об'єднані зусилля – 2020". Корабельна група Військово-Морських сил Збройних сил України вже приступила до практичного виконання завдань у Чорному морі. Про це 21 вересня повідомила пресслужба Міноборони. 

Зокрема, екіпажі кораблів поповнили необхідні запаси та відпрацювали завдання з підготовки до бою та походу.

"Висуваючись у район виконання завдань, тактична група пройшла суднохідним каналом Бузько-Дніпровського лиману, після чого виконала елементи спільного маневрування у морі", - зазначили в пресцентрі. 

Згодом, у темну пору доби, військові моряки за допомогою корабельного обладнання здійснили спуск на воду та підйом швидкісних моторних човнів. Крім цього, відбулося зближення та швартування кораблів групи один до одного.

У Міноборони наголосили, що в рамках "Об’єднаних зусиль - 2020" відбудеться виконання комплексу практичних завдань в акваторії Чорного моря. Зокрема команди кораблів вітчизняного флоту відпрацюють перехід морем у строях та ордерах, артилерійські стрільби, тралення мінно-небезпечних водних ділянок, заходи протипідводнодиверсійної боротьби, висадку морського десанту на необладнану ділянку узбережжя та інші.​

"Усі заходи на морі проводяться у тісній взаємодії з учасниками інших компонентів навчань та під чітким керівництвом органів управління стратегічного та оперативного рівнів", - наголосили в Міноборони. 

Нагадаємо, 21 вересня Росія розпочала стратегічні командно-штабні навчання "Кавказ-2020", в рамках яких винищувачі в анексованому Криму було приведено в бойову готовність. 

Loading...