live

Україна почала імпортувати БМП-1

Бойові машини піхоти БМП-1 Державний концерн "Укроборонпром"

За попередньою інформацією, Збройні сили отримають 37 бойових машин

Державна компанія "Укрспецекспорт", що у складі "Укроборонпрому", розпочала процес поставки Міністерству оборони України 37 одиниць бойових машин піхоти БМП-1 для потреб Збройних Сил України. Про це повідомляє пресслужба Укроборонпрому. 

Як зазначається, машини в Україну було доставлено ще минулого тижня із випередженням терміну, який передбачено державним контрактом. Крім цього, з 2 квітня розпочато технічну інспекцію цих партії. Зокрема, поставки бойових машин для Міноборони відбуваються за контрактом в рамках державного оборонного замовлення.

До слова, "Укрспецекспорт" забезпечив поставку БМП попри запровадження у країнах походження та транзиту техніки обмежувальних заходів, пов’язаних з пандемією COVID-19.

За словами генерального директора концерну Айвараса Абромавичуса, виконанню цього контракту сприяли постачальник та Міністерство оборони. 

"Без синергії спільних дій в нинішніх умовах виконувати такі замовлення важко: ринки, де традиційно продається військова техніка та озброєння, працюють нестабільно, у зв’язку із закриттям кордонів більшості країн світу питання фізичних міжнародних поставок також значно ускладнилося", – зазначив Айварас Абромавичус.

Водночас генеральний директор концерну наголосив, що 37 бойових машин піхоти Збройні сили України отримають вчасно. 

Нагадаємо, нещодавно контррозвідка Служби безпеки України у Харкові блокувала схему постачання неякісних авіазапчастин підприємствам "Укроборонпрому". У фігурантів вилучили продукцію військового призначення та документацію із доказами протиправної діяльності.

Loading...