Україна перейде на зимовий час у день виборів

Квітковий годинний біля майдану Незалежності у Києві. Фото: facebook.com/zelenbud

Місцеві вибори співпадають з переведенням стрілок годинника

Дія літнього часу в Україні скасовується 25 жовтня 2020 року о 04:00 за київським часом. У цей день годинникова стрілка переводиться на 1 (одну) годину назад. Про це повідомляє Департамент технічного регулювання та метрології Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

В повідомленні зазначається, що наразі є чинною постанова Кабінету міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 "Про порядок обчислення часу на території України".

З урахуванням порядку обчислення часу, що діє в країнах Європи з 1996 року, уряд України постановив запровадити на території України такий порядок обчислення часу: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3 годині на 1 годину вперед і в останню неділю жовтня о 4 годині на 1 годину назад.

Новини за темою: Децентралізація, гендерні квоти, розподіл бюджету: Чому місцеві вибори важливі як ніколи

Нагадаємо, 15 вересня розпочинався процес офіційного висування кандидатів у депутати місцевих рад та на посади сільського, селищного, міського голів. Про це йдеться у Календарному плані основних організаційних заходів із підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня, затвердженому Центральною виборчою комісією.

Нагадаємо, нещодавно Міністерство цифрової трансформації запустило освітній серіал "Виборець" до місцевих виборів 25 жовтня. В рамках курсу для виборців простою мовою пояснюють все, що потрібно знати про місцеві вибори-2020: нові правила, як дізнатися інформацію про кандидатів, як перевірити свою наявність у списках та чого не слід робити під час голосування.

Loading...