Україна оновила перелік країн "червоної" і "зеленої" зон

До списку країн "зеленої" зони додали Болгарію

На західному кордоні утворилися черги

Фото з відкритих джерел

Міністерство охорони здоров'я оновило перелік країн, які за кількістю активних випадків COVID-19 на 100 тис. населення віднесені до "зеленої" та "червоної" зон. Відповідні дані опубліковані на сайті відомства.

Зазначається, що відтепер до списку країн, які приймають українських туристів, і після яких не треба проходити самоізоляцію, додали Болгарію. Крім неї, у цьому переліку  залишаються Туреччина, Єгипет і Хорватія.

Водночас, українці можуть вільно в’їжджати в Чорногорію і Албанію, але в списку міністерства вони досі "червоні", тому після повернення необхідно пройти обсервацію. Припинити самоізоляцію можна, якщо здати ПЛР-тест на COVID-19, який покаже негативний результат.

Відомо, що Україна включає до "червоного списку" держави, де кількість нових випадків на 100 тисяч населення за останні 14 днів перевищує аналогічний показник в Україні. Щоб потрапити до "зеленої" зони, наразі країна повинна мати не більше 55 хворих на 100 тисяч жителів.

Новини за темою: Пандемія коронавірусу: В яких країнах оголосили про другу хвилю і на що чекати Україні

Нагадаємо, нещодавно міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов опублікував список населених пунктів та районів, які потрапили в "червону" карантинну зонуLoading...