Україна очікує на повернення перших 10 осіб зі списку на обмін, – Резніков

Віцепрем'єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій

Йдеться про осіб, які особливо потребують повернення у зв'язку з певними медичними показниками

Україна подала списки на обмін утримуваними особами за чотирма категоріями та розраховує на можливість найскорішого повернення перших десяти громадян, які потребують медичної допомоги. Про це заявив віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков, передає "Укрінформ".

"На сьогодні ми знаходимося в режимі перемовин. Українська сторона подала списки за чотирма категоріями на ім'я відповідного модератора ОБСЄ. І сьогодні стоїть питання про одну з можливих перших хвиль з 10 осіб, які особливо потребують звільнення у зв'язку з певними медичними показниками. Ми маємо надію, що окупаційний режим, все ж таки завершить свої формальні речі. Тому є шанс, що ми дійдемо до нового етапу взаємного звільнення утримуваних осіб", – зазначив Резніков.

Водночас він відмовився називати прізвища згаданих осіб та наголосив, що часові рамки обміну передбачити складно.

"На жаль, використовують (НЗФ, – ред.) людей як заручників для того, щоб у перемовинах максимально виторгувати по інших позиціях", - пояснив віцепрем'єр.

Новини за темою: Як Україна зірвала великий обмін утримуваними особами з ОРДЛО

Раніше повідомлялося, що українська сторона передала в Тристоронню контактну групу (ТКГ) список з чотирьох категорій утримуваних осіб для обміну.

Loading...