Україна не буде повертатися до тотального карантину навіть при збільшенні кількості хворих на COVID-19, - Степанов

За словами міністр Україна вже майже досягла червоної лінії - показника 60 хворих на 100 тис. населення

Глава МОЗ Максим Степанов Укрінформ

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що навіть коли в Україні показник буде більше, ніж 60 активних хворих на COVID-19 на 100 тис. населення, влада не планує повертатися до тотального суворого карантину. Про це він сказав під час щоденного брифінгу, відповідаючи на запитання, чи будуть повертати суворий карантин, якщо Україна досягне "червоної лінії".

"Що стосується показника 60 активних хворих на 100 тис. населення, - зараз ми вже на рівні, сьогодні на ранок - 59,7 на 100 тис. населення. Ми використовували цей показник виключно для визначення щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання. І ми його рахували станом на 22 червня. Якби цей показник перейшов 60, тоді ми б приймали рішення щодо перенесення ЗНО", - пояснив Степанов.

Новини за темою: Польща знову відновила карантин для авіапасажирів з України

Також він нагадав, що країна перебуває в умовах адаптивного карантину, коли залежно від епідситуації в тому чи іншому регіоні ухвалюються конкретні обмежувальні заходи або пом'якшуються обмежувальні заходи.

Окрім цього, Степанов наголосив, що в країні є загальні обмежувальні заходи, які стосуються правил поведінки, - це користування масками, соціальна дистанція та дезінфекція, всі інші заходи запроваджують місцеві органи влади.

Новини за темою: За останню добу в Україні підтвердили майже 900 нових випадків коронавірусу

Нагадаємо, на Волині обласна комісія з питань ТЕБ та НС ухвалила рішення з 3 липня посилити карантин в районах з місцями масового відпочинку людей

Loading...