Україна наполягатиме на екстрадиції бойовиків "Вагнера" з Білорусі, – Офіс президента

Група Вагнера

Фото з відкритих джерел

СБУ зібрала достатньо доказів щодо причетності "вагнерівців" до військових злочинів на Донбасі

Україна офіційно звернеться до Республіки Білорусь з клопотанням про екстрадицію бойовиків приватної військової компанії "Вагнер", яких підозрюють у військових злочинах на Донбасі. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.  

Як зазначається, білоруська влада оприлюднила список із 33 осіб, яких затримали 29 липня 2020 року поблизу Мінська. За попередньою інформацією, серед них є декілька колишніх бійців батальйону так званої "ДНР". 

Крім цього, в Офісі президента наголосили, що Служба безпеки України зібрала достатньо доказів щодо вчинення затриманими військових злочинів на непідконтрольних територіях. У зв'язку з цим Україна наполягатиме на екстрадиції всіх причетних осіб. 

Новини за темою: У Кремлі заявили, що затриманих в Білорусі росіян офіційно не звинувачували в участі у конфлікті на Донбасі

"Дії вказаних осіб мають бути ретельно та належним чином розслідувані, а винні – покарані", - наголосили в пресцентрі Офісу та додали, що наразі тривають консультації з білоруською стороною.

Новини за темою: Влада Білорусі пов'язує затримання "вагнерівців" зі справою блогера Сергія Тихановського

Нагадаємо, вночі 29 липня поблизу Мінська затримали 33 бійців ПВК "Вагнер", які прибули "для дестабілізації обстановки в період виборчої кампанії".

Згодом у Білорусі встановили імена і прізвища затриманих, а письменник та екскомандир "ДНР" Захар Прилєпін упізнав в деяких з них колишніх бійців свого батальйону.Loading...