Україна може виробляти понад 30 млн доз вакцини від коронавірусу на рік, - МОЗ

Індонезія почне вакцинацію від коронавірусу у 2020 році Фото з відкритих джерел

МОЗ вже провело консультації з вітчизняними фармпідприємствами

Фармацевтичні підприємства України можуть виробляти 30-40 млн доз вакцини від коронавірусу щорік. Про це в інтерв'ю телеканалу "Україна 24" розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

"Якщо ми говоримо про виробництво вакцин, ми дійсно розглядаємо ці можливості. Ми поспілкувалися з нашими великими фармпідприємствами, які мають лінії з виробництва вакцин. Якби вони працювали на повну потужність, то я думаю, що це близько 30-40 млн доз (вакцин від коронавірусу - ред.) на рік, які вони можуть виробляти", - сказав Степанов.

Новини за темою: Під час жорсткого карантину навесні ми збили першу хвилю передачі інфекції, - Степанов

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що в Україні є ряд лабораторій, які готові масово виробляти вакцину від коронавірусу, якщо будуть досягнуті домовленості про постачання. За його словами, зараз Міністерство охорони здоров'я веде переговори з країнами, які є розробниками вакцини, для її поставки в Україну.

Пізніше Володимир Зеленський заявив про готовність України до міжнародної співпраці з виробництва вакцини від коронавірусної хвороби COVID-19.

Loading...