live

Україна може обстежити понад тисячу осіб на наявність коронавірусу, – Кузін

Телеканал ZIK

Тест-системи для виявлення коронавірусу були отримані Україною з двох джерел

Зараз ми можемо обстежити понад 1 тисячу осіб. Це та кількість тестів, яка наразі є.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив генеральний директор Центру громадського здоров'я Ігор Кузін.

"Зараз ми можемо обстежити понад 1 тисячу осіб. Це та кількість тестів, яка наразі є. Однак дослідження на ПЛР проводиться лише при наявності як клінічної частини, так і епідеміологічної частини", – сказав Ігор Кузін.

Генеральний директор Центру громадського здоров'я додав, що тест-системи для виявлення коронавірусу були отримані Україною з двох джерел.

"Це закупівля, яка була проведена Центром громадського здоров’я, це тест-системи німецького виробництва. Друга партія – гуманітарна допомога від Всесвітньої організації охорони здоров’я, яка допомагає країнам і надає додаткові тест-системи", – повідомив Ігор Кузін.

Новини за темою: У МОЗ визначилися, кого можна вважати контактними особами при коронавірусі COVID-19

Як повідомляли, у ЄС вперше обговорили заходи на внутрішніх кордонах через поширення коронавірусу.

Нагадаємо, у контрольних пунктах в'їзду-виїзду по всій лінії розмежування на сході України посилили заходи, направлені на недопущення поширення на контрольовану територію коронавірусу.

Станом на ранок п'ятниці, 28 лютого, загальна кількість загиблих від пневмонії, спричиненої новою коронавірусною інфекцією COVID-19, збільшилася до 2858 осіб.

Loading...