Україна має 2,5 тисячі інфекційних боксів, куди будуть ізольовувати хворих на коронавірус, – головний санітарний лікар

Також в країні наявні 12,5 тисяч ліжок в інфекційних лікарнях

Головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко

Фото з відкритих джерел

Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що сьогодні наявні 2,5 тисячі інфекційних боксів, куди будуть ізольовувати людей, інфікованих коронавірусом COVID-19. Про це він повідомив під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

"На сьогодні ми маємо 2,5 тисячі інфекційних боксів, які знаходяться в інфекційних відділеннях. Це перші приміщення, в які ізолюють людей із підозрою і де подальше буде надаватися медична допомога хворим на коронавірусну інфекцію у разі її встановлення. Окрім боксів в країні наявні 12,5 тисяч ліжок в інфекційних лікарнях", - зазначив Ляшко.

Окрім цього, він розповів, що коли відбувається поширення, то спочатку відбувається ізоляція, після неї розгортаються ліжка в інших інфекційний стаціонарах, а в подальшому, якщо не вистачає ліжок в інфекційних лікарнях, запроваджуються перспективні плани розгортання інших ліжок і перепрофільовуються інші відділення, наприклад, терапевтичне, або інші відділення, які надають ургентну допомогу.

Також Ляшко зауважив, що всім Департаментам охорони здоров'я обласних державних адміністрацій рекомендовано розглянути це питання і поступово розпочинати відтерміновувати проведення планових операцій. Такий крок необхідний на випадок того, щоби в разі виникнення спалаху коронавірусу уникнути ситуації, коли лікарні переповнені пацієнтами. 

Нагадаємо, раніше державний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що кожен день при перетині українського кордону 75-80 тисяч людей проходять температурний контроль

 Loading...