Україна і ЄС обговорили розгортання госпіталів на кордоні з Кримом та пенсійне забезпечення Донбасу

Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков Фото з відкритих джерел

Олексій Резніков та Комісар ЄС Янез Ленарчіч наголосили на необхідності забезпечення міжнародним організаціям доступу на всій території України

Глава Мінреінтеграції Олексій Резніков провів онлайн-зустріч з комісаром ЄС з питань гуманітарної допомоги та управління кризовими явищами Янезом Ленарчічем. Під час цього сторони обговорили ситуацію з коронавірусом у Криму та пенсійне забезпечення в України, в тому числі на Донбасі. Про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. 

За словами Резнікова, Україна готова розгорнути гуманітарні табори на адміністративному кордоні з окупованим Кримом, які допомагатимуть хворим на СOVID-19 на півострові.

Крім цього, Олексій Резніков та Янез Ленарчіч обговорили питання соціального захисту населення, зокрема, пенсійного забезпечення. У свою чергу український міністр запевнив, що пенсії громадянам збережені і нараховуються.

"Більш того, уряд відмінив обов‘язкову верифікацію упродовж 60 діб, а також робить усі необхідні кроки задля того, аби громадяни могли отримати пенсії максимально комфортно", - зауважив Резніков.

Новини за темою: Резніков про невідкриття КПВВ на Донбасі: РФ показала своє справжнє ставлення до громадян і домовленостей

Водночас він додав, що з 10 листопада Україна відкрила два нових КПВВ у Луганській області. На одному з них у місті Щастя відкрили багатофункціональний сервісний центр. Там жителі Донбасу можуть отримати адміністративні і соціальні послуги, а також вирішити питання пенсійного забезпечення і зняти готівку.

Нагадаємо, наприкінці жовтня представництво президента України в Криму висловило стурбованість критичною гуманітарною ситуацією на території окупованого півострова у зв'язку з поширенням коронавірусу.

Зокрема, у відомстві наголосили, що в Криму не вистачає ліжко-місць, у зв'язку з чим тяжкохворим пацієнтам медики змушені відмовляти у госпіталізації. Крім цього, в аптеках не вистачає препаратів першої необхідності для лікування COVID-19, що унеможливлює лікування дома.

Loading...