Україна і Британія обговорили спрощення візового режиму

Фото з відкритих джерел

Також обговорювалися питання системи біометричної документації та процедури видачі паспортів

Державна міграційна служба України та Паспортна служба Великої Британії провели онлайн зустріч, під час якої сторони обговорили спрощення візового режиму між країнами. Про це повідомляє пресслужба посольства України в Британії.

"Крім пандемії, обмеження на поїздки дійсно відштовхують багатьох туристів. Ми продовжуємо працювати з британськими партнерами, щоб поступово спростити візовий режим між нашими країнами", - йдеться в повідомленні.

При цьому наголошується, що під час зустрічі, зокрема, обговорювалися питання системи біометричної документації та процедури видачі паспортів.

"Україна зацікавлена в посиленні цієї форми співробітництва. Невеликі кроки, зроблені в правильному напрямку, можуть дати вагомі результати для досягнення чітко сформульованої, ефективного і широко доступного підходу для подорожей наших громадян", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: В Україні розпочинає працювати місія ЄС щодо "промислового безвізу", - Мінекономіки

Нагадаємо, Конституційний суд України скасував право НАЗК перевіряти декларації та виявляти конфлікт інтересів. Зокрема, повноваження НАЗК стосовно перевірки декларацій суд визнав такими, що не відповідають Конституції України.

Згодом посол України при ЄС Микола Точицький заявив, що в Європейському Союзі стурбовані останніми рішеннями Конституційного суду України щодо діяльності антикорупційних органів. За його словами, рішення КСУ може стати підставою для тимчасового призупинення безвізу.

Loading...