Україна готує нове розведення військ на Донбасі та відкриття двох КПВВ, - Резніков

Олексій Резніков Фото з відкритих джерел

На Донбасі визначено місця чотирьох пунктів можливого розведення сил та 19 локацій для гуманітарного розмінування

Україна розпочала підготовку до чергового розведення військ на Донбасі у чотирьох напрямках та відкриття двох КПВВ. Про це 16 жовтня під час прямого включення Вашингтон-Київ заявив віцепрем'єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков, повідомляє "Укрінформ".

Як зазначається, станом на 16 жовтня визначені місця ще чотирьох пунктів можливого розведення сил і засобів. Також окреслено 19 нових локацій щодо можливого гуманітарного розмінування. 

Крім цього, готується відкриття двох нових контрольних пунктів в'їзду та виїзду (КПВВ) у населених пунктах Щастя та Золоте. За словами Резнікова, це може відбутися 10 листопада.

Новини за темою: Єрмак у Берліні назвав головну вимогу для розведення сил на Донбасі

Однак, віцепрем'єр наголосив, що остаточну крапку в цих питаннях не поставлено.

"Процес Мінська дещо заблокований через позицію Російської Федерації та їхніх "проксі", які представляють окупаційні режими в Донецьку і Луганську. Про це ми повідомили світ, маючи відповідні докази… Ми сприймаємо їх як членів російської делегації", - зазначив віцепрем'єр.

Нагадаємо, на початку вересня Тристороння контактна група у Мінську погодила чотири нові ділянки розведення сил, а також координати 19 пріоритетних ділянок розмінування.Loading...