Україна готова протистояти коронавірусу 4 місяці, - Скалецька

Міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька буде перебувати у карантині разом з евакуйованими з Уханя kmu.gov.ua

Також Кабмін дозволив Міністерству охорони здоров'я закупити засоби для запобігання поширенню коронавірусу на 67 млн ​​грн

У лікарнях України підготували 12 тисяч місць для розміщення хворих на коронавірус. Про це повідомила глава МОЗ Зоряна Скалецька в інтерв'ю "Радіо Свобода".

"У нас є 12 тисяч ліжок на всю Україну. Навіть якщо щодня з'являтиметься по 100 (пацієнтів з коронавірусом), у нас чотири місяці інтенсивної появи по 100 осіб вистачить ліжок", - зазначила міністр.

За її словами, така динаміка можлива, тільки якщо в Україні не будуть вживати жодних епідеміологічних заходів, як в Китаї: таких, як обмежувальні заходи, карантинні заходи, обмеження виходу з дому.

Скалецька запевнила, що "на сьогоднішній день говорити про те, що ми будемо мати значну динаміку такий тривалий час, не доводиться". 

Зазначимо, що уряд дозволив відомству закупити засоби для запобігання поширенню коронавірусу на 67 млн грн, що залишилися після закупівлі препаратів для онкохворих. 

Нагадаємо, станом на ранок п'ятниці, 28 лютого, загальна кількість загиблих від пневмонії, спричиненої новою коронавірусною інфекцією COVID-19, збільшилася до 2858 осіб. 

Також випадки зараження підтвердили ще три країни: Литва, Білорусь та Нова Зеландія.

Loading...