Україна готова на національному рівні послабити карантин, — ВООЗ

Голова ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт Фото з відкритих джерел

Однак, в окремих регіонах карантинні заходи повинні бути посилені

У Всесвітній організації охорони здоров'я заявили про готовність України до скасування деяких карантинних обмежень. Про це в інтерв'ю "РБК-Україна" повідомив голова представництва ВООЗ в Україні доктор Ярно Хабіхт.

Як зазначається, наразі Україна може на національному рівні послаблювати карантин, однак є регіони, в яких заходи повинні бути навпаки посилені. Крім цього, необхідно стежити за тим, як послаблення карантину відбувається в областях та районах. 

"Вчора дивився на статистику, такі регіони, як Львів, Львівська область, Чернівці, Закарпаття, Рівне — вони відповідають за половину всіх випадків... Є потреба в місцевій адаптації. У деяких областях карантинні заходи були більш суворими, ніж у Києві", — зазначив Ярно Хабіхт.

Новини за темою: У Рівненській області вперше від початку карантину відкривають ресторани і кіно

Також у ВООЗ наголосили, що сьогодні важливо, щоб в регіонах України не відбувалося збільшення зараження коронавірусом COVID-19.

Нагадаємо, перед цим у Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що станом на 16 липня до послаблення карантину не готові Київ та ще сім українських областей. Loading...