Україна готова до опалювального сезону вже більш ніж на 95%, - Шмигаль

Ілюстроване фото Фото з відкритих джерел

За словами прем'єра, запаси вугілля вдвічі перевищують торішні, а запаси газу на рекордному рівні

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що країна готова до опалювального сезону вже більш ніж на 95%. про це він написав у своєму Telegram.

За його словами, запаси вугілля (2,9 млн тонн) вдвічі перевищують торішні, а запаси газу (27,7 млрд куб. м) на рекордному рівні за останні роки.

"Сьогоднішнім рішенням уряд доручив Держенергонагляду забезпечити видачу актів щодо підтвердження факту відсутності газифікації багатоквартирних будинків та відсутності в зазначених будинках системи централізованого теплопостачання.

Ця постанова дасть змогу людям, у яких не підведений газ або відсутня система централізованого опалення, не переплачувати в цьому опалювальному сезоні за спожиту енергію", - зазначив голова уряду.

Новини за темою: Готуємо гаманці: Як зміняться тарифи на комунальні послуги в Україні в опалювальний сезон 2020/21

Нагадаємо, раніше в. о. міністра енергетики Ольга Буславець заявила, що Україна входить в опалювальний сезон 2020/2021 з рекордними запасами палива.

Своєю чергою, НАК "Нафтогаз" закликав засновників 73 підприємств теплоенергетики вирішити питання критичних боргів перед постачальниками, оскільки під загрозою залишитись без опалення можуть 50 населених пунктів. 

Loading...