Україна дозволила оформлювати електронні візи громадянам Таїланду, М'янми та Лаосу

Україна з 14 серпня видаватиме візи громадянам Індії, ПАР та Філіппін Фото з відкритих джерел

Оформлення українських електронних віз розпочнеться з 1 листопада 2020 року

Уряд України прийняв рішення щодо оптимізації оформлення електронних віз (е-Віз) для громадян Таїланду, М'янми та Лаосу. Про це повідомляє посольство України в Таїланді у своєму Facebook.

Згідно з повідомленням, з 1 листопада 2020 року Міністерство закордонних справ України починає оформлення громадянам Таїланду, М'янми і Лаосу українських електронних віз за новою, сучасною і зручною процедурою.

Для оформлення електронної візи необхідно:

  • зареєструватися на вебплатформі МЗС;
  • заповнити анкету, завантажити фотографію та скановані копії документів (паспорт, запрошення тощо), оплатити банківською карткою консульський збір;
  • отримати готову е-Візу на електронну пошту (надсилається у форматі pdf).

Як зазначається, для в'їзду в Україну потрібно роздрукувати отриману е-Візу і пред'явити разом з паспортом прикордонним органам у пунктах пропуску через державний кордон.

"Електронна віза оформляється для разового або дворазового в'їзду в Україну на термін до 30 днів з діловою, приватною, туристичною метою, для лікування, здійснення діяльності у сфері культури, науки, освіти, спорту, виконання службових обов'язків іноземним кореспондентом або представником іноземного ЗМІ", - додали у відомстві.

Новини за темою: Надія на безвіз: Чи спростять українцям візовий режим з Великою Британією

Раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів України повинен підписати угоду з урядом Сент-Вінсент і Гренадін про взаємне скасування візових вимог.

Крім того, Кабмін прийняв постанову про затвердження Угоди про скасування візових вимог з урядом Гренади, які є сусідом Сент-Вінсент і Гренадін.

Loading...