У ЗСУ затвердили Доктрину публічного спілкування для військових

Фото з відкритих джерел

Вона визначатиме, як військовим треба говорити зі ЗМІ та суспільством

Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак затвердив Доктрину публічного спілкування в українській армії. Про це пише пресслужба Міноборони.

Зазначається, що документ визначатиме основні принципи комунікаційної діяльності в армії. Над розробкою доктрини працювало Управління зв’язків з громадськістю Збройних сил України.

"Доктрина допоможе командирам усвідомити свою провідну роль у цьому важливому напрямі діяльності. А для офіцерів служб зв’язків із громадськістю (пресофіцерів) стане дороговказом при спілкуванні з суспільством та ЗМІ", — йдеться в повідомленні.

За інформацією видання "Бабель", яке посилається на слова очільника Управління зв’язків із громадськістю Богдана Сеника, наразі документ не планують оприлюднювати, хоча він не є секретним. На основі Доктрини будуть розроблені низка інструкцій та посібників, які направлять до військових частин і навчальних закладів.

За словами Сеника, під час розробки документу Україна активно вивчала досвід міжнародних партнерів у цьому питанні, зокрема підходи до комунікацій країн-членів НАТО. Він розповів, що це саме стосується і офіційних вебсторінок ЗСУ, зокрема в майбутньому планується створити сайти для кожного роду військ української армії.

Новини за темою: Міноборони презентувало склад нового сухого пайку для військових

Раніше повідомлялося, що в Україні планують створити Національне військове меморіальне кладовище.

Loading...