У ЗСУ заявили, що польоти бомбардувальників США над Україною будуть продовжуватися

Командувач Повітряних сил Сергій Дроздов Командування Повітряних Сил ЗСУ

Україна співпрацюватиме у безпековій сфері із США, європейськими країнами та іншими членами НАТО

Американські літаки-розвідники регулярно здійснюють польоти в українському небі, а співпраця з партнерами США стала нормою для країни та триватиме надалі. Про це повідомив командувач Повітряних сил ЗСУ, генерал-полковник Сергій Дроздов в інтерв'ю "РБК-Україна".

"Співпраця з американськими партнерами стала нормою для нас. Наприклад, американські літаки-розвідники регулярно в українському небі, патрулюють узбережжя Чорного моря і лінію розмежування на Донбасі", - зазначив Дроздов. 

За його словами, стратегічні бомбардувальники США В-1В Лансер і В-52 в повітряному просторі України спільно виконують завдання з країнами НАТО. Метою цих польотів є підготовка до колективного реагування на потенційні загрози в регіоні. 

Новини за темою: Росія підняла винищувачі через американські бомбардувальники над Україною

Водночас командувач Повітряних сил ЗСУ запевнив, що співпраця України та іноземних партнерів триватиме надалі. 

"Така співпраця у безпековій сфері з нашими партнерами буде продовжуватись і надалі. До неї залучені не тільки США, але і європейські країни та інші члени НАТО", - додав Сергій Дроздов. 

Нагадаємо, у вересні цього року стратегічні бомбардувальники США В-52Н увійшли в повітряний простір України. За даними ЗСУ, американські партнери таким чином демонструють всебічну підтримку країни на міжнародній арені у сфері безпеки.Loading...