У ЗСУ виявили ще один випадок зараження коронавірусом COVID-19

Загалом у ЗСУ зафіксовано п'ять випадків зараження

Фото з відкритих джерел

Станом на 07:00 середи, 8 квітня, в Збройних силах України зареєстровано п'ять випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, з яких один летальний. Про це повідомляє у Facebook командування Медичних сил ЗСУ. 

Згідно з повідомленням, новий випадок захворювання підтверджено у військовослужбовця Київського гарнізону, що з 3 квітня був на самоізоляції у зв'язку із контактом з хворою особою. Наразі стан здоров'я військовослужбовця задовільний. Він проходить лікування у домашніх умовах під наглядом медичної служби, а особи, які контактували з ним, перебувають на самоізоляції.

Як зазначається, наразі на ізоляції (в тому числі самоізоляції) 118 осіб. У 19 військовослужбовців ізоляція закінчується у найближчі три доби. Слід зауважити, аналіз захворювань серед військових та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими люди спілкуються щодня або разом мешкають. 

Нагадаємо, станом на на 9:00 середи, 8 квітня, в Україні 1668 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 52 летальні, 35 пацієнтів одужало.

Loading...