У ЗСУ виявили десять нових випадків інфікування COVID-19

Також двоє осіб отримують лікування в медичних закладах

Фото з відкритих джерел

Станом на ранок вівторка, 2 червня, на коронавірусну інфекцію в Збройних силах України хворіє 124 особи. Про це повідомляє командування Медичних сил ЗСУ

"Станом на 10.00 02 червня в Збройних Силах України хворіє 124 особи на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Всього за час пандемії одужало – 115 осіб, летальних випадків – 4", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: У МОЗ виявили перший випадок коронавірусу COVID-19

Також на ізоляції (зокрема і на самоізоляції) перебуває 448 осіб, у найближчі три доби ізоляція закінчується у 137 осіб.

Як зазначається, за минулу добу зареєстровано десять нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Новини за темою: У Чернівцях лікарка міської лікарні вдруге захворіла на коронавірус

Окрім цього, відомо, що у закладах охорони здоров'я перебуває дві особи (Рівненський військовий госпіталь – 1 військовослужбовець та Військово-медичний клінічний центр Північного регіону – 1 працівник ЗС України). Їхній стан здоров'я задовільний. 

Ще вісім осіб (Київська область – 2 військовослужбовця, Рівненська – 4 військовослужбовця та 1 працівник ЗС України, Закарпатська область – 1 військовослужбовець) перебувають на лікуванні вдома під наглядом медичної служби. Стан їхнього здоров'я задовільний. 

Новини за темою: У футболіста "Динамо" виявили коронавірус COVID-19

Нагадаємо, станом на ранок вівторка, 2 червня, в Україні зафіксовано 24 340 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Loading...