У ЗСУ все більше уваги приділяють підготовці військових до наступу в умовах міста, - Хомчак

Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак Фото з відкритих джерел

Водночас це не означає, що розглядають силовий варіант повернення Донбасу

Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак заявив, що зараз при підготовці військових Збройних сил все більше уваги приділяється наступальним діям в міських умовах. Про це він розповів в інтерв'ю "АрміяInform".

"Нині ми значно більше уваги і часу приділяємо підготовці військ до наступальних дій в урбанізованій місцевості. За 6 років ми навчилися добре оборонятися. А військо має бути навченим і наступати вдень і вночі, за будь-яких погодних умов. Таке завдання я поставив ще рік тому. Адже армія має бути всебічно підготовленою до різного розвитку подій", - сказав Хомчак. 

Водночас, коментуючи тезу про те, що це означає визволення окупованої частини Донбасу, головнокомандувач ЗСУ зазначив, що такі питання потрібно задавати керівникам держави та політикам.

Новини за темою: ЗСУ отримали від США партію ракет Javelin

На думку Хомчака, потрібно цінувати ті зусилля, які докладають президент та дипломати, аби знайти фактори впливу та повернути Донбас. 

"Я відповідаю за боєздатність війська, за його розвиток, за його готовність адекватно реагувати на виклики сьогодення. Ваше запитання – це запитання до керівництва держави, політиків… Від себе скажу, нині докладаються величезні зусилля з боку Президента, українського дипломатичного корпусу, наших переговорників задля пошуку таких аргументів, створення такої конфігурації ситуації, щоб Російська Федерація забралася з Донбасу. Продовжує тиснути на Кремль і прогресивний світ. І ця підтримка наших закордонних партнерів надважлива. При цьому варто пам’ятати, що сильне військо – це завжди серйозний аргумент під час переговорів", - підсумував Хомчак. 

Новини за темою: Рада ліквідувала звання "генерал армії України" і ввела звання "бригадний генерал" та "коммодор"

Нагадаємо, раніше Руслан Хомчак заявив, що у Збройних силах України планують посилити кожну бригаду на сході України американськими протитанковими ракетними комплексами Javelin.

 Loading...