live

У ЗСУ підтвердили другий випадок інфікування COVID-19

Військовослужбовець перебував на самоізоляції через контакт з хворою особою

Фото з відкритих джерел

У ще одного військового зі складу Збройних сил України підтвердили коронавірусну хворобу COVID-19. Про це повідомляє у Facebook командування Медичних сил ЗСУ. 

"Станом на 17:00 2 квітня в Збройних Силах України зареєстровано ще 1 випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, в одного з військовослужбовців Київського гарнізону, що з 23 березня знаходився на самоізоляції, оскільки він контактував з хворою особою, 30.03.2020 року за окремим рішенням було взято зразки для дослідження та за результатами тесту підтверджено захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Також відомо, що наразі стан здоров'я чоловіка задовільний, а він проходить лікування у домашніх умовах під наглядом медичної служби. Окрім цього, двох військовослужбовців, що мали з ним контакти, відправлено на самоізоляцію.

Нагадаємо, перший випадок захворювання коронавірусною інфекцією у Збройних силах України зареєстрували в лікарки Хмельницького військового госпіталю. 

Loading...