live

У Житомирі ізолюють працівників з Китаю, які задіяні у будівництві об'їзної дороги

Коронавірус 2019-nCoV з відкритих джерел

13 лютого в Україну прибув один співробітник з Китаю, якого згодом оглянули медики

У суботу, 15 лютого, у Житомирі розпочали ізоляцію працівників з Китайської народної Республіки, які задіяні у будівництві об'їзної автодороги навколо міста та які повертаються в Україну після святкування китайського Нового року. Про це повідомив голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко у Facebook.

Як зазначається, 13 лютого в Україну прибув один працівник з Китаю, якого було оглянуто та проведено медичний огляд. Під час огляду захворювання зафіксовано не було, проте задля запобігання усіх ризиків керівництвом компанії прийнято рішення ізолювати працівника на 14 днів.

"Усі інші працівники, які прибудуть з Китаю, будуть ізольовані. Контракти цих працівників не буде анульовано, тому що держава зазнає значних збитків. Вирішено щоденно обмінюватися інформацією щодо новоприбулих працівників управлінню охорони здоров'я Житомирської ОДА та контактувати з Держміграційною службою", - заявив Бунечко.
 

До слова, напрередодні до Житомирської ОДА надійшло повідомлення, що авіарейсом з Дубаю в Україну повертається частина працівників китайської компанії Sinohydro Corporation Limited (SCL) після святкування китайського Нового року, для продовження будівництва об'їзної автодороги навколо Житомира. Зокрема, за даними Державної міграційної служби, до виїзду закордон, близько 40 працівників з КНР працювало на об'єкті.
 
Проте згодом на засіданні тимчасової комісії щодо запобігання китайського коронавірусу, під головуванням заступника голови Наталії Остапченко, Людмила Олександрова, медпрацівник бази доповіла членам комісії, що 16 працівників із КНР залишалися на території України.

Нагадаємо, нещодавно прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що Україна готує 3-4 об’єкти для розміщення українців, яких планують евакуювати з китайського міста Ухань, що стало епіцентром спалаху коронавірусу.
 
Loading...