У Міненерго розповіли, чи планують підвищення тарифів на електроенергію у жовтні

Фото з відкритих джерел

У Міністерстві нагадали, що ціна на електричну енергію для населення є найнижчою серед усіх країн Європи

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України спростувало інформацію про нібито підвищення тарифів на електроенергію у жовтні. Відповідну заяву розмістила пресслужба Міністерства.

"В засобах масової інформації поширюється недостовірна інформація щодо підвищення тарифів на електричну енергію для населення з 1 жовтня поточного року. Міненерго та Уряд неодноразово наголошували, що в умовах складної соціально-економічної ситуації ціна електричної енергії для населення до кінця поточного року залишатиметься незмінною", - йдеться в повідомленні.

У Міністерстві нагадали, що ціна на електричну енергію становить (з ПДВ):

  • до 100 кВт/год – 90 коп. за кВт/год,
  • понад 100 кВт/год – 168 коп. за кВт/год.

Зазначається, що ціна на електричну енергію для населення в Україні не переглядалася з 2017 року і наразі є найнижчою серед усіх країн Європи. В тому числі — в 1,2-2 рази нижчою ніж в сусідніх з Україною країнах.

Новини за темою: З 1 січня українців очікує ще один "тарифний" стрибок, – економічний аналітик

Нагадаємо, раніше національна газопостачальна компанія "Нафтогаз України" встановила ціну на блакитне паливо в рамках тарифу "Річний". Так, річний тариф передбачає, що за кубометр газу споживачам доведеться віддати 4,73 гривні з ПДВ і без урахування доставки. Зазначається, що підключення до цього тарифу буде доступне з 15 серпня 2020 року.

Loading...