У Збройних силах України виявили перший випадок захворювання на коронавірус

Фото з відкритих джерел

Інфекцію виявлено у працівниці Хмельницького військового госпіталю

У Збройних силах України зареєстрували перший випадок захворювання коронавірусною інфекцією. Про це повідомляє пресслужба командування Медичних сил ЗСУ.

“На 07:00 2 квітня в Збройних Силах України зареєстровано 1 випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом типу COVID-19”, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що лікарка Хмельницького військового госпіталю, з кінця березня поточного року знаходилась на амбулаторному лікуванні з приводу ГРЗ.

Втім, після погіршення стану була госпіталізована до Хмельницької інфекційної лікарні з діагнозом – пневмонія. Але того ж дня, методом ПЛР діагностовано захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом типу COVID-19. Хвора отримує лікування згідно протоколів МОЗ України, стан здоров’я задовільний.

Повідомляється, що у госпіталі визначено коло контактних осіб (10 військовослужбовців), яким 02.04.2020 заплановано проведення лабораторного обстеження методом ПЛР. Усі контактні особи оглянуті та направлені на самоізоляцію, у місцях перебування хворої проведена дезінфекція.

Раніше повідомлялося, що у так званій “ДНР” зафіксували ще один випадок коронавірусу, тепер офіційна кількість інфікованих COVID-19 налічує двох осіб.

Loading...