У Запорізькій області сталося масове харчове отруєння на курорті

Усі постраждалі відпочивали на одній базі в Кирилівці, їх також перевіряють на наявність коронавірусу

Фото з відкритих джерел

Чотирнадцять людей зі скаргами на харчове отруєння потрапили до лікарні в Якимівці Запорізької області. Про це йдеться на сайті Кирилівської селищної ради.

За даними медиків, 1 липня по допомогу звернулися відпочивальники бази "Дніпровські зорі", яка розташована в смт Кирилівка. Люди мали симптоми харчового отруєння і пов’язували своє самопочутя з прийомом їжі чи купанням у басейні.

Лікарі також підозрюють отруєння продуктами, але проводять тести на коронавірус усім, хто має підвищену температуру. За словами місцевих медиків, вони зобов’язані це робити за наказом Міністерства охорони здоров’я.

Наразі на території бази відпочинку працюють поравоохоронці та представники державних служб, які займаються цими ситуаціями. Детальні висновки вони обіцяють надати після результатів досліджень хворих, а також перевірки місць громадського харчування на території готелю.

Новини за темою: В Одеській області посилили охорону курортних зон, – МВС

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов допустив закриття курортів через зростання рівня захворюваності на коронавірус.

Loading...