У Запорізькій області майже кожен другий заклад не дотримується протиепідемічних норм

Фото з відкритих джерел

На порушників складено понад 120 протоколів

Держпродспоживслужба в Запорізькій області перевірила 677 різних закладів інфраструктури, внаслідок чого було зроблено висновок, що майже кожен другий не дотримується протиепідемічних норм. Про це свідчать дані головного управління Держпродспоживслужби у Запорізькій області.

"Поширеними недоліками є: недотримання маскового режиму та соціальної дистанції, відсутнє маркування щодо її дотримання, відсутні дані про проведення температурного скринінгу працівників, не організовані місця для обробки рук антисептиком, відсутні запаси засобів індивідуального захисту та інші.

Найбільше порушень встановлено: на об'єктах торгівлі продовольчими товарами – 66% від перевірених, закладах громадського харчування – 61%, закладах оздоровлення та відпочинку для дорослих – 51%, агропродовольчих ринках – 50 %. Крім того реєструються порушення в перукарнях та салонах краси, магазинах торгівлі непродовольчими товарами", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на порушників складено понад 120 протоколів, надано майже 400 приписів (пропозицій), надіслано більш ніж 340 інформаційних повідомлень до органів місцевої влади та Національної поліції для відповідного реагування.

Новини за темою: Ресторанам і кінотеатрам у Києві дозволили працювати після 22 години, - Кличко

Нагадаємо, станом на ранок 7 липня в Україні лабораторно підтверджено 49 607 випадків коронавірусної інфекції. Зокрема, за останню добу зафіксовано 564 нові випадки, 490 пацієнтів одужало, а 21 особа померла.Loading...