live

У Запоріжжі все ж обмежать пересування громадським транспортом

Громадський транспорт КП "Київпастранс"

Пересуватись громадським транспортом зможуть стратегічні працівники за перепусткою

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк все ж вирішив обмежити пересування жителів громадським транспортом, хоча раніше запевняв, що транспорт працюватиме у штатному режимі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“З 8 квітня проїзд у громадському транспорті буде дозволено виключно за перепустками. Таке рішення прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на основі рішення обласної комісії, яка визнала Запоріжжя територією карантинної зони”, - написав він.

За його словами, працівники всіх підприємств, яким дозволено працювати за постановою Кабміну (лікарні, аптеки, магазини, банки та ін.), зможуть і надалі пересуватися містом за наявності спеціальної довідки, яку керівники підприємств мають роздрукувати, завірити печаткою та видати своїм працівникам – під свою відповідальність.

“Всі інші люди мають перебувати вдома та виходити лише за крайньої необхідності – зокрема в магазини та аптеки, які знаходяться поблизу їхніх будинків”, - зазначив Буряк. 

Разом з тим, він заявив, що міська влада облаштовує блокпости в місті на випадок, якщо рішенням обласного штабу пересування між містами буде повністю закрито.

Раніше мер Запоріжжя Володимир Буряк запевняв, що у Запоріжжі громадський транспорт продовжить функціонувати у звичному режимі незважаючи на карантинний режим.

Loading...