У Запоріжжі в студентському гуртожитку зафіксували спалах коронавірусу

COVID-19 підтвердили в 29 іноземних студентів

Фото з відкритих джерел

У Запоріжжі виявили спалах коронавірусу серед мешканців гуртожитку медичного університету. Про це повідомила пресслужба Запорізького лабораторного центру.

Зазначається, що COVID-19 зафіксували в 29 іноземних студентів, серед яких 25 госпіталізували з легким перебігом хвороби, а 4 – із середнім ступенем важкості.

За словами медиків, перший випадок виявили 11 серпня, коли було отримано результат ПЛР-тесту студента, який звернувся в лікарню через підвищеної температури. Того ж дня лікарі виявили схожі симптоми в сусіда захворілого по кімнаті, а впродовж наступних кількох днів й інші випадки зараження COVID-19.

Наразі відомо, що гуртожиток взяли під охорону, а контактних осіб захворілих обмежили в пересуванні та ізолювали на п'ятому поверсі будівлі.

Новини за темою: На одному із курортів Азовського моря зафіксували спалах гострої кишкової інфекції

Нагадаємо, нещодавно на Волині виявили спалах коронавірусної хвороби COVID-19 у будинку для літніх людей. Повідомлялося, що на коронавірус захворіли 7 осіб: 4 працівники та 3 підопічних. Наразі фахівці проводять усі необхідні лабораторні дослідження.

Loading...