У закладах громадського харчування запроваджено посилений режим дезінфекції, - Кузін

Фото з відкритих джерел

Також він розповів, що є загальні рекомендації щодо поховання людей, які померли від коронавірусу

Виконувач обов'язків генерального директора ДУ "Центр громадського здоров'я МОЗ України" Ігор Кузін заявив, що заклади громадського харчування переходять на посилений режим дезинфікації. Про це він повідомив під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

"Щодо дезінфекції у закладах громадського харчування, насправді, для всіх місць потенційного скупчення людей, і в тому числі для закладів громадського харчування, запроваджено посилений режим дезінфекції. І такі інструкції спрямовані до керівників таких закладів. Безпосередньо питання безпечності перебування людини у таких закладах буде контролюватися представниками Держпродспоживслужби. І також на рівні кожного такого закладу має бути запроваджена спеціалізована система з безпечності харчових продуктів", - сказав він.

Також Кузін повідомив, що є певні рекомендації від ВООЗ щодо поховання та розтину тих людей, які померли від коронавірусу.

"Дійсно, є певні рекомендації ВООЗ щодо поховання і щодо проведення паталогоанатомічного розтину або певних заходів, які пов’язані з фактом констатації смерті. Ці рекомендації є доволі загальними. Вони не є специфічними відносно до спеціально коронавірусної інфекції, але вони прописують специфічні режими дезінфекції після проведення аутопсії", - сказав він.

За його словами, це стосується проведення посиленого режиму дезінфекції після проведення аутопсії і застосування звичайних запобіжних заходів, таких самих, які застосовуються у закладах охорони здоров’я під час аерозоль-генеруючих процедур.

Раніше секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов повідомив, що українці, які перебували в країнах, де зафіксована епідемія коронавірусу, по поверненню додому будуть відправлені на обсервацію.

Loading...