У ЄС можуть повторно закрити кордони через COVID-19

Фото з відкритих джерел

Причиною цього може стати погіршення епідеміологічної ситуації в країнах

Низка країн Європи можуть повторно закрити кордони у разі стрімкого поширення коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомляє DW.

Так, за словами міністра закордонних справ Німеччини Гайко Мааса, у разі погіршення епідеміологічної ситуації окремі кордони в Європі можуть бути закриті.  

"Не можна виключати ще одне закриття кордонів, якщо кількість заражень в одному регіоні ЄС буде значно вищою, ніж в іншому", – пояснив Маас.

Однак, за його словами, відповідне рішення повинно бути попередньо ухваленим в ЄС. 

Також німецький міністр додав, що пандемія коронавірусу показала як сильні сторони Європейського Союзу, так і його недоліки. Зокрема, Гайко Маас запевнив, що під час цієї кризи країни ЄС покращили координацію "та солідарно надали допомогу одна одній у темпі та вимірі, яких до цього не було".

Новини за темою: ЄС не відкриє кордони для українців з 1 липня, – ЗМІ

Нагадаємо, у березні 2020 року на початку пандемії COVID-19 низка країн-членів Євросоюзу закрили свої кордони для іноземних громадян. Тоді цей крок не було узгоджено з країнами-сусідками чи керівництвом ЄС.

Однак, після декількох місяців ізоляції європейські держави почали відкривати кордони для країн-членів та Шенгенської зони. Зокрема, в середині червня в'їзд та виїзд на свою територію для іноземнців дозволила Польща. А приблизно через тиждень кордони відкрила Іспанія

За попередньою інформацією, закритими залишилися Норвегія та Фінляндія, які мають намір зняти обмеження на в'їзд та виїзд в середині липня.Loading...