У Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь

Фото з відкритих джерел

Винесення Благодатного вогню символізує воскресіння Ісуса Христа

У суботу, 18 квітня, у храмі Гроба Господнього у Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь. 

Сходження вогню в Єрусалимі у режимі онлайн транслював телеканал ZIK.

Зазвичай, вогонь швидко передається представникам церков, хто перебувають у храмі. Після цього його роздають паломникам біля храму. Однак, цього року через пандемію COVID-19 вогонь повинні доставити до вірян різних православних країн за спеціальною процедурою.

Зокрема, делегації різних країн прибули до Ізраїлю, однак чекають на борту літаків. Водночас представники їхніх церков присутні на церемонії сходження вогню. За попередньою інформацією, вони повинні привезти частину вогню у кортежі ізраїльської поліції до літаків делегацій. А через деякий час вогонь буде доставлений і до Києва. 

До слова, церемонію сходження Благодатного вогню щороку проводять у Велику Суботу перед Великоднем грецький Єрусалимський православний патріархат і Єрусалимський патріархат Вірменської апостольської церкви.

Однак, через поширення COVID-19 світом, цього року сходження благодатного вогню в Єрусалимі відбулося без присутності паломників та з обмеженою кількістю учасників. Зокрема, для участі у церемонії до Єрусалиму прибули представники близько 20 церков.

Нагадаємо, сьогодні, 18 квітня, телеканал ZIK розпочав святковий марафон "Великдень вдома", аби кожен міг зануритись в атмосферу свята, і при цьому не наражати на небезпеку себе та оточуючих.

Loading...