У всіх регіонах України розпочали опалювальний сезон, - "Нафтогаз"

Фото з відкритих джерел

Для подачі тепла знадобилося півтора місяця

У НАК "Нафтогаз України" заявили, що станом на кінець листопада опалювальний сезон нарешті розпочався в усіх регіонах країни. Про це повідомляє пресслужба компанії

"Наприкінці листопада нарешті можна стверджувати, що опалювальний сезон розпочався в усіх регіонах України. Затримка подачі тепла в оселі в окремих населених пунктах склала майже півтора місяці", - йдеться у повідомленні. 

Окрім цього, у компанії зауважили: аби не допустити повторення ситуації із затримкою подачі тепла в оселі, необхідно, щоб виробники тепла, засновники цих підприємств та місцева влада уважно слідкували за станом погашення боргів.

Новини за темою: Колишнього главу НАК "Нафтогаз України" засудили в Москві

Як зазначається, цього року одним із кричущих прикладів стало місто Куп'янськ Харківської області, де через безгосподарність місцевої влади люди мусили перекривати дорогу і таким чином спонукати управлінців до дій.

"Практика успішних міст показує: якщо підприємства та місцева влада не затягують проблеми і системно працюють, щоб усі борги були погашені, мешканці взагалі не турбуються про можливі зриви опалювального сезону — вони впевнені, що все буде добре. Так мають працювати всі підприємства", — розповіла директор департаменту з операційної діяльності "Нафтогазу" Ірина Журавльова.

Новини за темою: В Україні можуть підвищити тарифи на доставку газу

Нагадаємо, раніше газопостачальна компанія "Нафтогаз України" встановила ціну на природний газ для побутових клієнтів у грудні 2020 року. 

Loading...