Рада запитає у міністра Шкарлета, де концепція збільшення зарплат для вчителів, – Разумков

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков Фото з відкритих джерел

Також парламент заслухає доповідь щодо забезпеченням діяльності закладів освіти в умовах коронавірусу

Під час Години запитань до уряду у п’ятницю, 18 вересня, Верховна Рада України заслухає в. о. міністра освіти та науки Сергія Шкарлета щодо концепції збільшення зарплат для вчителів.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив голова Верховної Ради України Дмитро Разумков.

"Перш за все, це питання, пов’язані із забезпеченням діяльності закладів освіти на території нашої держави в умовах коронавірусної кризи. Їхнє забезпечення – забезпечення педагогів, забезпечення викладачів, забезпечення дітей всім необхідним для освітнього процесу і для збереження їхнього здоров’я. Бо це, мабуть, найголовніше для будь-якої держави, це здоров’я наших з вами дітей. 

Друге питання теж не менш важливе – це те, що профільний комітет давав доручення міністерству до 2 серпня надати концепцію збільшення заробітних плат для вчителів. Станом на сьогодні – на вчора точно, на сьогодні важко мені відповісти – такої концепції до ВРУ досі не надійшло, до профільного комітету, а я думаю, що це було б варто зрозуміти", - сказав Разумков.

Новини за темою: Нормандська зустріч та школа в умовах карантину: Рада викликає для звіту Резнікова та Шкарлета

Нагадаємо, раніше Сергій Шкарлет заявив, що з січня 2021 року збільшать розміри посадових окладів всім працівникам, оплата  праці яких здійснюється за Єдиною тарифною сіткою. Якщо говорити про конкретні цифри, наприклад, ставка заробітної плати вчителя вищої категорії на 1 січня 2021 року становитиме 6 461 грн, а на 1 липня – 7 001 грн.

 

Loading...