У ВООЗ заявили про зниження темпів поширення коронавірусу

Фото з відкритих джерел

Після неділі кількість хворих почала зменшуватись й ця тенденція тримається понині

Протягом минулої доби, 27 жовтня, у світі зафіксували 359 108 нових випадків зараження COVID-19, що своєю чергою свідчить про зниження темпів поширення хвороби. Про це свідчать дані Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Зокрема, за декілька днів до цього, 24 жовтня, у світі підтвердили 468 409 нових випадків зараження коронавірусом. Це стало найбільшим показником з початку пандемії.

Однак, після неділі кількість хворих почала зменшуватись й ця тенденція тримається понині. У ВООЗ вважають, що після суботнього антирекорду темп поширення COVID-19 продовжує знижуватися.

До слова, 27 жовтня, в Італії зафіксували новий коронавірусний антирекорд - за добу захворіло понад 20 тисяч осіб. За даними МОЗ Італії, за добу було виявлено рекордні 21 994 особи та зроблено 174 398 тестів. 221 людина померла.

Раніше Франція стала другою країною Європи, в якій зафіксували мільйон хворих на коронавірус за час пандемії.

Новини за темою: Вчені встановили, що у 80% хворих коронавірусом є спільний симптом

Нагадаємо, нещодавно прессекретарка Всесвітньої організації охорони здоров'я Маргарет Гарріс заявила, що у деяких країнах Європи протягом останнього тижня зросла добова кількість летальних випадків серед пацієнтів з COVID-19.Loading...