У ВООЗ заявили про підвищену небезпеку COVID-19 для курців

Фото з відкритих джерел

Курці більш вразливі до важкого перебігу хвороби

Хворі на коронавірус пацієнти, які залежні від куріння, більш вразливі до розвитку важких форм COVID-19. Про це заявив генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус, повідомляє "Укрінформ". 

Так, за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, у світі налічується приблизно 1,3 мільярда курсів. 

"Факти вказують, що тютюнозалежні більш вразливі до розвитку важких форм COVID-19, ніж ті, хто не мають такої залежності", - зазначив Гебреісус.

Також у ВООЗ нагадали, що тютюнопаління щороку вбиває 8 мільйонів осіб. Таким чином в Організації закликали курців відмовитися від паління та додали, що пандемія може стати чудовим стимулом позбавитися шкідливої звички задля убезпечення себе від важкого перебігу хворобу. 

Новини за темою: У ВООЗ вивчають ще один можливий шлях передачі коронавірусу

Крім цього, Гебреісус заявив, що ВООЗ вирішила допомогти таким людям позбавитися нікотинової залежності.

"Сьогодні ВООЗ запускає ініціативу щодо забезпечення доступу до відмови від тютюну, мета якої - допомогти 1,3 мільярда людей у світі кинути палити під час пандемії COVID-19", - пояснив він.

Новини за темою: У ВООЗ заявили про прискорення пандемії коронавірусу

Зазначається, що мета такої ініціативи - допомогти людям отримати вільний доступ до ресурсів, необхідних для відмови від куріння, таких як нікотинзамісна терапія та цифровий зв'язок з медичним працівником для консультацій.

Нагадаємо, раніше глава ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус заявляв, що пандемія COVID-19 в світі продовжує набирати обороти, а викликані нею кризи будуть відчуватися громадськістю десятиліттями.Loading...