ВООЗ попередила про затяжну пандемію з наслідками на десятиліття

Тедрос Аданом Гебреєсус

Фото з відкритих джерел

У Всесвітній організації закликали країни відслідковати контакти інфікування та прискорити розробку вакцини

Глава Всесвітньої організації охорони здоров'я тедрос Гебреісус поперредив, що пандемія коронавірусу може набути "дуже затяжного характеру", а наслідки відчуватимуть протягом кількох десятиліть. Про це повідомляє Укрінформ

"Пандемія - це криза в галузі охорони здоров'я, яка буває раз на століття, і наслідки якої відчуватимуться протягом наступних десятиліть", - заявив глава ВООЗ.

Так, Гебреісус наголосив, що багато країн, які вважали, що пережили "коронавірусну кризу", почали стикатися з новими спалахами COVID-19. Крім цього, у державах, які на початку пандемії найменше страждали від хвороби, спостерігається різке зростання заражень та смертей. І навпаки: країни, які пережили масштабні спалахи, змогли взяли ситуацію під контроль.

У зв'язку з цим керівництво ВООЗ видало заяву про "передбачувану тривалість цієї пандемії COVID-19" та закликало на глобальному рівні відслідковати контакти інфікування та реагувати на спалахи. 

Новини за темою: Вакцина від коронавірусу може з’явитися в середині 2021 року, - ВООЗ

Так, у рекомендаціях країнам-членам Всесвітня організація порадила продовжувати мобілізувати глобальні, регіональні багатосторонні організації та партнерів задля швидкого реагування на коронавірус. Крім цього, у ВООЗ порекомендували країнам прискорити дослідження з розробки вакцини та доступу до діагностики і терапії.

Нагадаємо, нещодавно представники Всесвітньої організації охорони здоров'я та органів із питань громадського здоров'я кількох країн Європи заявили, що головним поширювачем коронавірусу стала молодь. Loading...